Шановні медичні працівники району!

kievflower radugaВітаємо Вас із професійним святом - Днем медичного працівника.

У ваших руках наше здоров’я та майбутнє українського суспільства. Саме Ви супроводжуєте кожного з нас від народження, переживаєте разом із нами кожну хвилину хвороби, даруєте надію на одужання.

Останніх півтора року, були дуже важкими для нашої країни, але медики залишались вірними своїй професії і рятували людські життя скрізь, де в цьому виникала потреба, не дивлячись на небезпеку.

І тому, ми переконані, що разом з Вами, зуміємо піднести медичну галузь на новий рівень, зробити медичну допомогу якісною та доступною для кожного з мешканців району.

Дорогі медичні працівники! Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я, віру і надію, яку Ви даруєте людям.

Бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, світлої долі, успіхів та подальших професійних здобутків! Нехай усі Ваші зусилля повертаються сторицею!

Зі святом Вас!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації        Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                                 Михайло Фірка