![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Вчора, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь зустрівся із головним інженером служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василем Стадником та генеральним директором спільного Австрійсько-Українського підприємства ,,Бітунова Україна” Андрієм Білоусом.
Під час зустрічі обговорили виконання ремонтних робіт державної дороги, що базується на застосуванні бітумних емульсій та струменевого методу ямкового ремонту дорожнього покриття, а також ремонту дороги Розтоки-Луги, за допомогою технології холодного Ресайклінгу.
Довідково. Спільне Австрійсько-Українське підприємство “Бітунова Україна” є дочірнім підприємством STRABAG SE (Societas Europaea), який є одним з лідерів на будівельному ринку Європи, та одним з провідних дорожньо-будівельних підприємств України – ВАТ “Броварське ШБУ – 50”.
Остання зміна сторінки: 12-06-2015 18:06