В Україні посилять національно-патріотичне виховання молоді та вшанування героїв АТО

6667З метою вшанування українських воїнів - учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили великий внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до України Верховна Рада ухвалила відповідну постанову.
У документі йдеться про надання підтримки на державному рівні заходам з поширення правдивої інформації про героїчні вчинки воїнів - учасників АТО, волонтерів, громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, а особливо, тих, хто відзначений державними нагородами України.
Разом з Радою національної безпеки і оборони України, Службою безпеки України та Генеральною прокуратурою України планується організувати збирання та зберігання доказів про російську агресію, а також організувати демонстрацію в регіонах України та дипломатичних представництвах України за кордоном пересувних виставок доказів російської агресії.
Заходи проводитимуться з метою національно-патріотичного виховання молоді та вшанування героїв АТО.

Остання зміна сторінки: 10-06-2015 18:29