Влада краю має намір розробити прозорий механізм відбору в спортивні школи олімпійського резерву

zak_n9 червня відбулася робоча зустріч за участі голови обласної ради Володимира Чубірка, начальника управління молоді та спорту ОДА Дениса Мана, радника голови облради з питань розвитку фізичної культури Василя Раца та директора обласної футбольної школи олімпійського резерву В.Дьордя.
На виконання доручення керівництва обласної адміністрації та обласної ради в травні цього року щодо розроблення процедури прозорого відбору до шкіл олімпійського резерву управлінням молоді та спорту спільно зі СДЮСШОР з футболу подано пропозиції щодо такої процедури.
«Інфраструктура для занять спортом в нас є. Нині маємо робити ставку на підготовку в наших закладах молоді. Для цього ми маємо зробити вступну кампанію до цих закладів прозорою. Треба зробити все можливе, щоби в спортивні заклади йшла обдарована молодь», - каже Володимир Чубірко.
Денис Ман наголосив на тому, що при новому механізмі відбору майбутніх спортсменів слід керуватися тим, що обдаровані діти є у всіх районах Закарпаття, а тому слід сконцентрувати увагу на проведенні основних футбольних турнірів не лише із зон, де центрами є Ужгород та Мукачево, але подбати і про те, аби рахівські, тячівські, виноградівські маленькі футболісти теж могли отримати право навчатися в обласній школі олімпійського резерву.
Днями управління молоді та спорту за кошти обласної програми фізкультури і спорту закупило форму для учнів спортивної школи з футболу та м’ячі для школи з гандболу.
Василь Рац пообіцяв надавати всебічну підтримку подібним закладам, в першу чергу готовий ділитися досвідом. Також він готовий брати участь в якості експерта при проведенні вступної компанії. Йдеться в першу чергу про можливість залучення дітей в такі заклади з усіх куточків краю.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 10-06-2015 18:18