Затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету виділених на підтримку тваринництва, птахівництва і бджільництва

DSCN7784-223x300На виконання  Рішення  Закарпатської обласної ради від 03.02.2014 року № 895 «Про внесення змін у Програму розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки»  та з метою підтримки розвитку молокопереробки, облдержадміністрацією від 23.04.2015 року затверджено ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету виділених згідно „Програми розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки”  у 2015 році для часткового відшкодування вартості придбання обладнання для молокопереробного заводу (цеху) (включаючи бувше у користуванні), у тому числі і на умовах фінансового лізингу (сплата першого внеску лізингового платежу).

Виплата коштів обласного бюджету здійснюється сільськогосподарським товаровиробникам, юридичним особам для часткового відшкодування вартості придбання обладнання для молокопереробного заводу (цеху) (включаючи бувше у користуванні), у тому числі і на умовах фінансового лізингу (сплата першого внеску лізингового платежу).

Сільськогосподарські товаровиробники, юридичні особи подають департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації заявку та наступні документи:

• копію договору купівлі-продажу відповідного обладнання для молокопереробного заводу (цеху);
  • копію накладної на відпуск-приймання обладнання, або рахунок на оплату лізингового платежу;
  • копію платіжного доручення про сплату за придбане обладнання з відміткою банку, або документ який засвідчує оплату;
  • копію паспорту або технічного опису чи інструкції по експлуатації на придбане обладнання;
  • адресу та повні банківські реквізити юридичної особи (МФО, номер розрахункового рахунку, ідентифікаційний код);
  • письмове зобов’язання щодо повернення в обласний бюджет коштів у разі використання придбаного обладнання не за призначенням.

Для отримання більш детальної інформації з цього питання, просимо звертатися у відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації (м. Рахів, вул. Миру,1, РДА, ІІ поверх, кабінет №20).

Крім цього, додатково повідомляємо, що в 2015 році вищезгаданою програмою передбачено кошти для виплати фізичним особам, які утримують у своїх дворогосподарствах від 1 до 10 голів вівцематок і ярок старше одного року, а саме  за наявне  на початок попереднього року поголів'я вівцематок і ярок старше одного року, з розрахунку до 50,00 гривень за голову та приріст поголів’я вівцематок і ярок старше одного року одержаний у попередньому році особистими селянськими господарствами, з розрахунку до 100,00 гривень за кожну прирощену голову. За більш детальною інформацією просимо звертатися в сільські, селищні та міську ради та відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 10-06-2015 17:35