Черговий дитячий майданчик з’явився на Рахівщині

Вчора, в центрі села Кваси відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика відпочинку з новісінькими каруселями, гірками та гойдалками, які були придбані та встановлені з ініціативи Квасівської сільської ради та за підтримки народного депутата України Василя Петьовки і керівництва санаторію ,,Гірська Тиса”.

На відкриття майданчика завітали керівники району, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь і голова райради Михайло Фірка.

- Надзвичайно приємно бачити щасливі усмішки на обличчях дітей та їхніх батьків. Це чудово, що діти села Кваси матимуть повноцінний майданчик, де дійсно зможуть цікаво провести час, адже їх дозвілля дуже важливе для розвитку, - зазначив Віктор Медвідь.

На честь відкриття майданчику, маленькі вихованці сільського будинку культури подарували присутнім гарні виступи – співали, танцювали та грали на різних музичних інструментах. Наймолодші учасники дійства розказали віршики.

- Діти зможуть бавитись на майданчику з широким вибором обладнання для відпочинку та фізичної активності, які спеціально пристосовані до вікових потреб та призначені для вуличної експлуатації. І ми, квасівчани, щиро вдячні меценатам за допомогу у створені нашим дітям умов для фізичного розвитку, - з такими словами звернувся до благодійників голова сільської ради Василь Діміч.

Після того, як офіційно перерізали стрічку – майданчик ожив. Дітвора раділа, розважалася і охоче ділилася своїми враженнями.

Остання зміна сторінки: 10-06-2015 11:39