Закарпаття прийме Всеукраїнську спартакіаду депутатів

DSC_2000_article_image620x375Про це у середу, 3 червня йшлося під час наради в обласній раді за участі голови облради Володимира Чубірка, керівників управлінь облдержадміністрації та спортивних організацій.
Як підкреслив Володимир Чубірко, все має бути на високому організаційному рівні від вітального слова учасникам змагань до нагородження переможців. Адже захід спрямований не тільки на популяризацію здорового способу життя, а й на утвердження миру на нашій землі через дух перемоги та єдності в суспільстві. Оскільки змагатимуться депутати з багатьох куточків України, дуже важливо прийняти по- родинному представників зі Сходу України, створити для них атмосферу для досягнення кращих результатів, у чому, зрештою, й полягає сенс суперництва і взаємоповаги.
«Ми готові до проведення спартакіади практично повністю. Залишилося узгодити робочі моменти та ще раз перевірити на готовність спортивні об’єкти. Нам важливо, що цей захід пройде саме на території Закарпаття і ми готові прийняти його на достойному рівні. Під час обласного етапу спартакіади була сформована команда Закарпаття. Сподіваємося, вона достойне виступить на спартакіаді», - сказав начальник управління молоді та спорту Денис Ман.
Урочисте відкриття планується 10 червня ц.р. в спорткомплексі «Юність».
Управлінням молоді та спорту спільно зі спортивним товариством «Спартак» розроблено план підготовки до спартакіади. Детально обговорено організаційно-практичні заходи, уточнено відповідальних за їх виконання. До персонального складу Мандатної комісії фінальної частини рекомендовано включити представників Закарпатської облради. У суддівську колегію увійдуть провідні фахівці всеукраїнського рівня. Організаційно методичну допомогу командам-учасницям надаватимуть студенти УжНУ.
На нараді йшлося і про організацію медичного обслуговування під час змагань, охорони правопорядку, виступу художніх колективів для відкриття спортивного свята та його закриття тощо.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 04-06-2015 18:11