У школах Рахівщини пролунав ,,останній дзвоник"

29 травня, в усіх школах Рахівщини пролунав останній дзвоник. Випускники із жовто-блакитними кульками прийшли попрощатися з рідною школою.

Долучився до свята і в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок.

Перед урочистою лінійкою відбулося відкриття пам’ятної дошки на честь колишнього учня Рахівської ЗОШ № 1 Олексія Калинюка, військовослужбовця за контрактом, який загинув 4 липня минулого року, під час обстрілу одного з блок-постів у зоні АТО.

Під час святкової лінійки, звертаючись до випускників, Віктор Турок побажав їм знайти свою життєву стежку, а головне – стати гідними громадянами своєї держави. Адже саме від кожного з них, від їхніх ідей, творчої думки, працьовитості залежить майбутнє України.

Користуючись нагодою, виконуючий обов’язки керівника району вручив медалі за першість Рахівського району з легкої атлетики: Яні Штефурі, Діані Понцір, Тетяні Сорич та Ользі Маріна.

Остання зміна сторінки: 29-05-2015 18:14