Охоронців державних кордонів привітали з професійним святом

Вчора, 28 травня, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок, щоб привітати охоронців державних кордонів завітав до відділів державної прикордонної служби ,,Ділове” і ,,Богдан”.

Звертаючись до прикордонників, Віктор Турок відзначив їхню важливу роль у забезпеченні територіальної цілісності й безпеки кордонів держави, а також протидії контрабанди. Відтак висловив вдячність, усім тим, хто самовіддано несе почесний обов'язок, охороняючи зовнішні рубежі держави.

Тож, побажавши високого бойового духу, міцного здоров’я і надійного домашнього вогнища, Віктор Турок вручив найкращим прикордонникам почесні спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Привітали особовий склад і начальники відділів прикордонної служби Станіслав Шрімайтіс і Олег Пуляк, які зокрема, відзначили високий професійний рівень та бойовий дух своїх підлеглих. Також вони повідомили про те, що майже весь особовий склад відділів здійснював охорону кордону на сході України.

Остання зміна сторінки: 29-05-2015 17:35