Комісія з питань захисту прав дитини прийняла ряд рішень

Вчора відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд було винесено ряд питань, зокрема, про можливість виконувати обов’язки опікуна, піклувальника. По даному питанню розглянули звернення п’яти громадян. Всі вирішено позитивно.

Розглянули і питання щодо надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування, яким мають діти, в тому числі на підписання та прийняття в дар житлового будинку, укладання договору дарування будинку, укладання договору дарування земельної ділянки та про реалізацію житлового будинку громадян, право користування яким мають діти.

Серед інших питань: про позбавлення батьківських прав; доцільність відібрання дітей; виготовлення проїзного документа дитині та надання дозволу на виїзд за кордон; про визначення часу та місця зустрічі батька із сином; про визначення місця проживання неповнолітньої; затвердження соціального супроводу сім’ї та про стан виконання, утримання і розвитку дітей в прийомних сім’ях.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Роботою комісії керував в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок.

Остання зміна сторінки: 28-05-2015 16:31