В РДА засідали за круглим столом

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 27 травня з ініціативи Рахівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання ,,круглого столу”, на якому обговорили актуальні питання у галузі захисту прав дитини.

Участь у засіданні взяли також працівники кримінально-виконавчої інспекції, сектору кримінальної міліції у справах дітей Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області, служби у справах дітей райдержадміністрації, Рахівського районного управління юстиції.

Присутні говорили про профілактично-виховну роботу серед неповнолітніх, основні нормативно-правові акти, що регулюють питання захисту прав дитини, напрямки роботи щодо попередження бездоглядності дітей, профілактику шкідливих явищ у дитячому середовищі та шляхи подолання негативних тенденцій, які впливають на середовище неповнолітніх. В ході засідання обговорено також питання процесу оздоровлення дітей в районі. Учасники дійшли висновку про необхідність порушення перед відповідальними органами питання щодо створення на території району оздоровчого табору для дітей з цілодобовим позмінним перебуванням, що дало б змогу організувати змістовне дозвілля дітей.

За результатами обговорень досягнуто також домовленостей про здійснення  подальшої роботи та співпраці між закладами та установами, які працюють у напрямку захисту прав дітей.

Рахівський районний центр

соціальних служб для сім’ї,