Шановні працівники та ветерани прикордонної служби!

25_buket_cvetov_0Прийміть наші щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня прикордонника.

З тих пір, як на нашій планеті стали виникати ті чи інші держави, з'явилася необхідність у захисті та охороні їх кордонів і територій.

Прикордонник – один із перших, хто стоїть на шляху до збереження благополуччя та цілісності свого суспільства.

Сьогодні, в складний для нашої країни час, від вас, шановні прикордонники, специфіки ваших напрацювань, мудрого підходу та вміння застосовувати сучасні технології, особливо залежить цілісність і суверенність державних кордонів, мир і спокій наших громадян.

Від усього серця бажаємо вам завжди мати високий бойовий дух, міцне здоров’я і надійне домашнє вогнище. Успіхів, достатку, взаєморозуміння і злагоди вам і вашим родинам.

З повагою,

в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації        Віктор Турок

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 28-05-2015 09:31