![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
22 травня делегація Могилів-Подільського району Вінницької області відвідала Рахівщину. Зустрічали гостей т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь і голова районної ради Михайло Фірка.
Учасники зустрічі обговорили із представниками РДА, райради, органів місцевого самоврядування Могилів-Подільського району ряд питань, основними з яких - процес об’єднання спроможних громад та перспективи розвитку Могилів-Подільського і Рахівського районів.
Окрім цього, гостей з Вінниччини познайомили із культурою гуцульської Рахівщини. Зокрема, відвідали виставкову залу „Світлиця народних талантів”, музей різьби Юрія Павловича, географічний Центр Європи і Музей екології гір.
Остання зміна сторінки: 25-05-2015 10:51