Хто може увійти до Ради громадського контролю

3ffe015 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким затверджено Положення про Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро та Положення про порядок формування зазначеної Ради.

Згідно з Положенням, діяльність Ради громадського контролю направлена на забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро. Її завданнями є розгляд інформації про діяльність, виконання планів і завдань НАБУ; делегування своїх представників до складу Дисциплінарної комісії Бюро та до комісій, які проводять конкурс на зайняття вакантних посад у НАБУ; сприяння громадському обговоренню проектів законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів щодо діяльності бюро та висловлення позиції щодо фактів порушень законів, прав і свобод людини і громадянина працівниками НАБУ.

Рада громадського контролю формується на засадах відкритого та прозорого конкурсу у складі 15 осіб. Конкурс з формування її складу проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю подаються громадськими об'єднаннями, статутна діяльність яких пов'язана із запобіганням та протидією корупції.

Громадське об'єднання може подати для участі в конкурсі не більше трьох кандидатур.

Для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю, до 09.00 23 травня 2015 року, відповідні громадські об'єднання подають шляхом надсилання на електронну пошту: rada@nabu.gov.ua:

1) рішення керівного органу про висування кандидатур для участі в конкурсі;

2) копію статуту громадського об'єднання;

3) копію свідоцтва про реєстрацію громадського об'єднання;

4) заяву кандидата про участь у конкурсі з повідомленням про відсутність визначених Законом України «Про Національне антикорупційне бюро України» обмежень щодо входження до складу Ради громадського контролю;

5) копію документа, що посвідчує особу кандидата;

6) автобіографію кандидата, що містить: прізвище, ім'я та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, у тому числі в минулому, відомості про наявність чи відсутність судимості;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за рік, що передує року, в якому було оприлюднено оголошення про конкурс, за формою, що визначена Законом України «Про запобігання корупції», що заповнена кандидатом власноруч;

8) мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються мотиви бути обраним до складу Ради громадського контролю;

9) відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;

10) письмову згоду на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій документів, зазначених у підпунктах 4, 6, 7, 8 цього пункту.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадська організація і кандидат до Ради громадського контролю.

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом дванадцяти годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України (http://www.nabu.gov.ua) з 07.00 26 травня 2015 року до 19.00 26 травня 2015 року.

Остання зміна сторінки: 18-05-2015 16:58