Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 ,,Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції”.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечуються особи, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни, через управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації.

Для взяття на облік та забезпечення санаторно-курортним лікуванням особа чи її законний представник подає до управління заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №  070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути:

• наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення керівництвом антитерористичної операції особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
  • довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;
  • рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
  • довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);
  • витяг з протоколу засідання центральної військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

При поданні вищевказаних копій посвідчень, просимо надавати оригінали для звірки.

Прийом громадян щодо зазначених питань здійснюють спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, за адресою: м. Рахів, вул. Вербник, буд. 2, кабінет № 1 (І поверх).

Години прийому: щоденно з 9.00 по 18.00 (крім вихідних днів)

Обідня перерва з 13.00 по 14.00

Довідки за телефоном (03132) 2 31 86

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації