Надходження ЄСВ

8658557-Державною податковою інспекцією у Рахівському районі забезпечено надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень – квітень 2015 року в сумі 41862,2 тис. грн.

Шановні платники податків, важливо знати !!!

Відповідно до змін внесених до частини 5 статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» Законом України від 28.12.2014 року №77-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування га легалізації фонду оплати праці», якщо база нарахування ЄСВ (крім винагороди за ЦПД) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць (наприклад, в січні – листопаді 2015 р. – 1218 грн. на місяць), за який нараховується заробітна плата (дохід), сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки ЄСВ, визначеної для відповідної категорії платника.

Якщо нарахування заробітної плати здійснюється не за основним місцем роботи, то ставки ЄСВ застосовуються до бази нарахування незалежно від її розміру без урахування коефіцієнта.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 14-05-2015 10:49