![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
12 травня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На розгляд комісії було винесено три питання. Вчергове розглянули пропозиції щодо проведення вирубки аварійних дерев. По даному питанню прийняли відповідне рішення, а саме: забезпечити організацію робіт з вирубки аварійних дерев, які загрожують лінії електропередач відповідно до зазначеного плану.
Про ризик виникнення надзвичайної ситуації по вулиці Красне Плесо, через загрозу обвалу кам’яної породи, присутніх проінформував в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок. Наразі, у зв’язку із відсутністю критичної загрози, дану ситуацію вирішили поспостерігати, а остаточне рішення приймуть на черговій комісії, після отримання геологічного висновку.
Начальник районного відділення ДСНС Олександр Тушер, запропонував комісії затвердити основні заходи щодо попередження пожеж, аварій, інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі і травмування людей на них в населених пунктах Рахівського району у 2015 року.
- Станом на 12 травня на території району виникла 51 пожежа проти 41 у 2014 році. З початку року, в Кобилецькій Поляні, Верхньому Водяному та Костилівці загинули три особи. Переважна більшість пожеж виникла по причині порушення правил монтажу і експлуатації електромережі, порушенні правил пожежної безпеки при влаштуванні і експлуатації пічного опалення, через необережне поводження з вогнем, пустощі дітей та занесення стороннього джерела запалювання, - проінформував Олександр Тушер.
Всі рішення члени комісії підтримали одноголосно.
Остання зміна сторінки: 13-05-2015 18:21