Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провели в РДА

12 травня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На розгляд комісії було винесено три питання. Вчергове розглянули пропозиції щодо проведення вирубки аварійних дерев. По даному питанню прийняли відповідне рішення, а саме: забезпечити організацію робіт з вирубки аварійних дерев, які загрожують лінії електропередач відповідно до зазначеного плану.

IMG_6110Про ризик виникнення надзвичайної ситуації по вулиці Красне Плесо, через загрозу обвалу кам’яної породи, присутніх проінформував в.о. голови райдержадміністрації Віктор Турок. Наразі, у зв’язку із відсутністю критичної загрози, дану ситуацію вирішили поспостерігати, а остаточне рішення приймуть на черговій комісії, після отримання геологічного висновку.

Начальник районного відділення ДСНС Олександр Тушер, запропонував комісії затвердити основні заходи щодо попередження пожеж, аварій, інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі і травмування людей на них в населених пунктах Рахівського району у 2015 року.

- Станом на 12 травня на території району виникла 51 пожежа проти 41 у 2014 році. З початку року, в Кобилецькій Поляні, Верхньому Водяному та Костилівці загинули три особи. Переважна більшість пожеж виникла по причині порушення правил монтажу і експлуатації електромережі, порушенні правил пожежної безпеки при влаштуванні і експлуатації пічного опалення, через необережне поводження з вогнем, пустощі дітей та занесення стороннього джерела запалювання, - проінформував Олександр Тушер.

Всі рішення члени комісії підтримали одноголосно.

Остання зміна сторінки: 13-05-2015 18:21