Віктор Медвідь зустрівся з представниками Ротарі клубу

Цими вихідними керівники району Віктор Медвідь та Михайло Фірка зустрілися із представниками Ужгородського та Кошіцького (Словаччина) представництв Ротарі клубу.

Міжнародний рух Ротарі – всесвітня неполітична громадська організація представників ділового світу й інтелігенції, об’єднаних ідеєю служіння суспільству. Їх основними завданнями є надання гуманітарних послуг, підтримка високого етичного рівня в суспільстві, впровадження ідеалів служіння в життя, в професійну і соціальну сферу, а також поширення ідей доброї волі надання допомоги та зміцнення взаєморозуміння між народами.

Участь в зустрічі також взяли Рахівський міський голова Ярослав Думин, директор Ясінянського територіального центру соціального обслуговування Мирослав Гафіяк, представники бізнесу м. Рахів і смт. Ясіня та члени Ротарі клубу ,,Рахів”.

Представники клубу відвідали Рахівщину, з метою впровадження гуманітарних проектів в Ясінянському терцентрі.

- Ми зі своїми колегами зі Словаччини, пропонуємо реалізувати соціальний проект з підтримки підопічних закладу. Наша ідея полягає в тому, щоб створити веб-сайт, на якому була б розміщена інформація про всіх мешканців терцентру. Відвідувач сайту, матиме можливість пожертвувати кошти підопічним соцбудинку, наочно побачити кому саме він допомагає, та навіть вибрати підопічного самостійно, - розповів член Ужгородського Ротарі клубу ,,Скала” Ярослав Стегура.

Другий проект стосується проведення ремонтних робіт у терцентрі. Ротарійці беруть на себе фінансування, а від районної влади просять лише сприяння та підтримки.

- Ми готові допомагати, якщо впевнені, що допомога дійсно знайде тих, хто її потребує. Тож сподіваємось на плідну співпрацю, і, що ці проекти - не останні, - зазначив т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Остання зміна сторінки: 13-05-2015 14:24