![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
09 травня у Рахові відбулися районні урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Жителі Рахівщини, керівники району і міста, працівники місцевих установ та організацій, військовослужбовці, зібрались на площі перед адмінбудинком, щоб вшанувати пам’ять полеглих у Другій світовій війні.Кожен присутній, почепив на одяг символпам’яті жертв війни в Україні– квітку червоного маку із синьо-жовтими стрічками.
До братської могили та до пам’ятників воїнам-визволителям були покладені вінки та квіти.
Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, звернувся до ветеранів та присутніх учасників мітингу з привітаннями та словами вдячності ветеранам і учасникам АТО.
- Земний уклін всім тим, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, а також тим, хто боронив та боронить українську землю на сході країни зараз. Ми з глибокою пошаною згадуємо всіх, хто віддав власне життя за наше щасливе майбутнє, тоді - 70 років тому, і зараз, - сказав Віктор Медвідь.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів – загиблих в роки Другої світової війни.
Вшанували на заході і загиблих учасників АТО. Рахівський міський голова Ярослав Думин вручив членам родинзагиблих - посвідчення почесних громадян міста.
Крім керівників району і міста перед присутніми виступили і військовослужбовці – військовий комісар Микола Сойма та член громадської організації ,,Спілка учасників АТО ,,Рахівський Едельвейс”, боєць АТО Владислав Андрійчук.
Музичні композиції присутнім подарував духовий оркестр ,,Фермата”.
Остання зміна сторінки: 10-05-2015 09:41