У Рахові відбулися заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

09 травня у Рахові відбулися районні урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Жителі Рахівщини, керівники району і міста, працівники місцевих установ та організацій, військовослужбовці, зібрались на площі перед адмінбудинком, щоб вшанувати пам’ять полеглих у Другій світовій війні.Кожен присутній, почепив на одяг символпам’яті жертв війни в Україні– квітку червоного маку із синьо-жовтими стрічками.

До братської могили та до пам’ятників воїнам-визволителям були покладені вінки та квіти.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, звернувся до ветеранів та присутніх учасників мітингу з привітаннями та словами вдячності ветеранам і учасникам АТО.

- Земний уклін всім тим, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, а також тим, хто боронив та боронить українську землю на сході країни зараз. Ми з глибокою пошаною згадуємо всіх, хто віддав власне життя за наше щасливе майбутнє, тоді - 70 років тому, і зараз, - сказав Віктор Медвідь.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів – загиблих в роки Другої світової війни.

Вшанували на заході і загиблих учасників АТО. Рахівський міський голова Ярослав Думин вручив членам родинзагиблих - посвідчення почесних громадян міста.

Крім керівників району і міста перед присутніми виступили і військовослужбовці – військовий комісар Микола Сойма та член громадської організації ,,Спілка учасників АТО ,,Рахівський Едельвейс”, боєць АТО Владислав Андрійчук.

Музичні композиції присутнім подарував духовий оркестр ,,Фермата”.

Остання зміна сторінки: 10-05-2015 09:41