Дорогі наші матері!

996Від щирого серця вітаємо вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем Матері!

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

Не стане слів, аби подякувати за вашу материнську любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти.     Спасибі Вам за тепло, за ніжність і невичерпну ласку, завдяки якій Ваші сини мають сили відстоювати нашу свободу задля відродження держави.

У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Нехай Господь Вас береже! Зі святом Вас!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 09-05-2015 10:58