До уваги платників єдиного податку ІІ-ІІІ груп фізичних осіб-підприємців

540ece5edee83ДПІ у Рахівському районі нагадує , що з 01 січня 2015 року набрали чинності зміни, внесені до Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.95 р. № 265/95-ВР, згідно з якими платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги) зобов’язані  застосовувати реєстратори розрахункових операцій, зокрема:

- платники єдиного податку ІІІ групи - з 01 липня 2015 р;

- платники єдиного податку ІІ групи - з 01 січня 2016 р..

Не застосовують реєстратори розрахункових операцій платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи.

Водночас, змінами до п. 28 підрозд. 10 р. ХХ " Перехідні положення" ПКУ встановлено, що платники єдиного податку ІІ і ІІІ (фізичні особи - підприємці) груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

За роз’ясненнями звертатися до ДПІ у Рахівському районі  за адресою м.Рахів вул.Миру 34 каб. №6

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 07-05-2015 13:13