ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАХІВЩИНИ!

phoca_thumb_l_3-300x110Цьогоріч наша країна, доєднавшись до європейських традицій та враховуючи весь пережитий біль 70-річної давності, вперше відзначає День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ще рік тому, ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер же мирне небо України опалене полум’ям війни.

Вшанування пам’яті полеглих у  Другій Світовій війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Бажаємо всім рахів’янам благополуччя і щастя, наснаги у справі відродження нашої великої мирної та свободолюбної держави, в ім'я народу України.

Нехай у наших звершеннях збудуться всі прагнення тих, хто нерідко ціною свого життя відстоював і відстоює наше сьогодення.

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 07-05-2015 11:57