„Світлицю народних талантів” відкрили у районному Будинку культури

30 квітня у районному Будинку культури відбулося урочисте відкриття виставкової зали „Світлиця народних талантів”.

Відтепер мешканці району та її гості зможуть познайомитися із роботами талановитих митців Рахівщини.

Наразі на виставці представлені роботи художників, вишивальниць та майстрів коренепластики, а саме: Миколи Тушера, Василини Зейкан, Василя Титора, Михайла Ворохти, Павла Маринця, Михайла Ковбаснюка, Петра Дудчука, Магдалини Довганюк, Миколи Козурака, Миколи Мещирякова, Ганни Волошин, Алли Пушкар, Ольги Папариги, Ганни Данік, Василини Теміцької, Віталія Ігошина.

Символічну стрічки перед входом до виставкової зали перерізали керівники району та міста Віктор Медвідь, Михайло Фірка та Ярослав Думин.

• Ваш внесок, шановні митці, у справу збереження національної культурної спадщини, у розвиток народної творчості, збагачення мистецьких надбань не може бути переоцінений. Завдяки Вам, про Рахівщину знають майже в усіх куточках світу. Тож хочу побажати, щоб ще багато років ви мали змогу презентувати іншим власні творчі успіхи та досягнення, - сказав т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Від імені митців подякував усім, хто долучився до доброї справи, голова об’єднання художників Василь Титор.

Загалом на проведення капітального ремонту виставкової зали, санвузлів в РБК та переобладнання приміщення з бюджету витратили 237 тис. грн. Наразі планують здійснити капітальний ремонт Рахівської музичної школи та реконструювати Ясінянську школи мистецтв.

Остання зміна сторінки: 01-05-2015 13:54