Завершення кампанії декларування!

805296753ДПІ у Рахівському районі нагадує, що до 1 травня 2015 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року. До цього часу громадяни, які отримали доходи, що підлягають оподаткуванню повинні були подати до органу ДФС за своїм місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі:

- отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2014 року податок не утримувався;

- отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);

- отримання іноземних доходів;

Обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:

- виключно від податкових агентів;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Декларування доходів передбачає  не тільки сплату громадянами податку до бюджету, а й обов’язок держави компенсувати частину сплаченого податку – право на податкову знижку. Податкова знижка - це документально підтверджена сума витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

Податкова декларація подається в один із таких способів за вибором платника податку:

- особисто платником або уповноваженою особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Платники податку, які згідно з розділом IV Податкового кодексу зобов’язані подавати Податкову декларацію, подають її до 1 травня 2015 року. Так, граничним строком подання Податкової декларації за 2014 рік є 30.04.2015 року.

ДПІ у Рахівському районі  запрошує  всіх громадян, котрі зобов’язані задекларувати свої доходи не зволікати з поданням декларацій до контролюючого органу  за адресою м.Рахів вул.Миру 34 каб. №6

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 30-04-2015 18:21