Молодь і влада на Закарпатті сформували спільний план роботи

s419x0-news-15117105244Про це домовилися під час наради молодіжні організації та управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації.
Кожна організація запропонувала включити до плану свої проекти та попросила сприяння в їх реалізації.
Начальник управління Денис Ман розповів про пріоритетні завдання, які ставить перед собою та очолюваним ним управлінням.
"Сьогодні 15 молодіжних організацій представили 34 проекти. Ми їх включаємо в Єдиний календарний план заходів управління. Це дасть молоді організаційну, методичну та фінансову підтримку в реалізації цих проектів. Досі такого ніхто не робив. Я також пропоную наступні 5 кроків, про які як чиновник зможу відзвітувати:
1)в районах та містах обласного підпорядкування має бути фахівець, відповідальний за роботу з молоддю;
2)створити Єдиний план постійних молодіжних проектів в області;
3)запропонувати оголосити 2016 рік роком молоді та спорту;
4)спрямувати зусилля на створення нової молодіжної програми на 2016-2020 роки;
5)створити молодіжну раду області.
Цей список для реалізації повністю в компетенції управління, за винятком хіба що оголошення року молоді."
Чимало говорили про молодіжні центри, де кожна молода людина матиме змогу отримати необхідну їй інформацію, починаючи з працевлаштування і завершуючи особистим розвитком і самовдосконаленням. До слова, проект закону, зареєстрований у Верховній Раді за ініціативи закарпатських депутатів, активно підтримує Міністерство молоді та спорту. В управлінні сподіваються, що проблем із його прийняттям не буде.
Пропонується такі зустрічі зробити постійними.

Остання зміна сторінки: 28-04-2015 15:30