Працівники Рахівської РДА приєднались до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Колектив Рахівської райдержадміністрації спільно із працівниками районних служб, організацій та установ підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою!» У суботу, 25 квітня, держслужбовці взялись до прибирання міського парку «Буркут».

Спільними зусиллями працівники очистили від битого скла, пет-пляшок та іншого побутового сміття популярні серед містян місця відпочинку. Кілька десятків мішків зі сміттям спільно з комунальними службами вивезли з парку.

Долучились до акції також працівники Рахівської міськради, які взялись за облагородження Пам’ятника воїнам-визволителям та школярі рахівських загальноосвітніх закладів, котрі прибрали під’їзд до парку та його схили.

Загалом акція пройшла на належному рівні та зібрала чимало активних її учасників. Свою вдячність небайдужим до чистоти міста учасникам висловив під час апаратної наради і т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Остання зміна сторінки: 27-04-2015 17:38