Шановні працівники управління державної казначейської служби України у Рахівському районі!

e8919c955Прийміть щирі вітання з нагоди 20-ї річниці від дня створення Вашого управління!

Упродовж 20 років казначейська служба виконує відповідальну справу – забезпечення важливих завдань в фінансово-бюджетній сфері, прозорості руху й збереження державних коштів. Ви не тільки обслуговуєте розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, а й здійснюєте такий необхідний контроль за дотриманням учасниками бюджетного процесу чинного законодавства.

Щира вам дяка за плідну працю, відповідальність, вірність професійному обов’язку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та всіляких благ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята!

З повагою,

т. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 27-04-2015 11:24