Підтримаймо Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою! – 2015»

vod2-19-07-2011_0-300x22625 квітня планується проведення масштабної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! – 2015».
Мета акції «Зробимо Україну чистою! » – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього доручення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямами акції є екологічне виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.

Організатором акції виступає – Всеукраїнська громадська організація «Let's Do It, Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let's Do It, world».

Вказана акція є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.

Цього дня до прибирання територій планується залучити понад 250 000 учасників з усіх регіонів України.

Такий захід не лише сприятиме благоустрою та озелененню країни, він також підвищує рівень екологічної культури населення, сприяє вихованню молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.

Ця акція надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.

Отже, просимо усіх небайдужих долучитися до участі в акції.

З більш детальною інформацією про Всеукраїнської акцію «Зробимо Україну чистою! – 2015» можна ознайомитися на офіційному сайті організаторів акції http://letsdoit.org.ua/

Остання зміна сторінки: 20-04-2015 14:33