Шановні мешканці Рахівщини!

28195722Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового!

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас.

Нехай світлі Великодні дні нагадають, що тільки в єдності й любові ми здатні здолати всі випробування й труднощі.

Нехай вони спонукають і скерують нас на нові справи добротворення, зміцнять наші духовні і тілесні сили, додадуть наснаги, терпіння й милосердя для гідного   виконання свого християнського й громадянського обов’язку.

Зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою! Нехай цей Великий День дарує щастя, спокій та віру в кращий завтрашній день!

Бажаємо всім здоров’я міцного, добробуту й успіхів у добрих ділах! Любові, радості, злагоди й миру на довгії літа.

Зі святом Вас! Христос Воскрес!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 10-04-2015 15:40