У Ясінянському соціальному будинку новий керівник

Новопризначеного керівника Ясінянського терцентру, яким став уродженець селища Мирослав Гафіяк, представив сьогодні, тимчасово виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Віктор Медвідь.

unnamed1Керівник району зачитав розпорядження та привітав Мирослава Степановича з призначенням.

“Новий керівник повинен покращити стан справ, щоб люди відчули, що ми - для людей, а не навпаки. Я, в свою чергу, буду намагатися хоча б один раз в місяць приїздити сюди, щоб поспілкуватися, як з працівниками соціального будинку – так і з його утриманцями, − сказав Віктор Медвідь колективу територіального центру. − Буду радий вислухати всі Ваші зауваження та пропозиції”.

На представленні також був присутній селищний голова Едуард Зелінський, який долучився до привітань.

unnamed2Довідково. Мирослав Степанович Гафіяк призначений на посаду директора Ясінянського територіального центру соціального обслуговування Рахівської районної державної адміністрації розпорядженням т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації за погодженням Департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації з 8 квітня 2015 року.

Народився в селищі Ясіня. В 1979 році закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості.

Остання зміна сторінки: 08-04-2015 22:23