Обирати професію рятувальника агітували школярів рахівські рятувальники

DSC_0020Днями рахівські рятувальники спільно з представниками інших служб провели зустріч зі школярами, аби поінформувати їх про перспективи подальшого здобуття освіти у вищих навчальних закладах ДСНС України. У заході, організованому в приміщенні Рахівської центральної районної бібліотеки, взяли участь учні загальноосвітньої школи №3 м. Рахів.

Під час зустрічі начальник Рахівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Олександр Тушер ознайомив старшокласників із напрямами підготовки спеціалістів відповідно до освітньо-кваліфікаційних рівнів, порядком прийому документів для вступу та умовами навчання.

Зокрема, випускникам детально розповіли про  відбір, який проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за спеціальностями «Пожежна безпека» та «Цивільний захист»  (термін навчання – 5 років). Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з математики, української мови й фізики або хімії (на вибір) та вступний іспит із фізичної підготовки.

Крім цього, учням 11-х класів  проаналізували виникнення пожеж на території Рахівського району та провели роз’яснювальну бесіду щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, недопущення пожеж в екосистемах і порядку дій при виявлені вибухонебезпечних предметів. На завершення учасникам заходу вручили книги «Пожежна служба Закарпаття – минуле і сучасне». Вони поповнять скарбницю бібліотек ЗОШ №3 та Рахівської центральної районної бібліотеки.

У ДСНС України у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 07-04-2015 22:00