На нараді при т.в.о. голови РДА обговорили призов та субсидіювання

Вчора, 01 квітня при т.в.о. голови райдержадміністрації Віктору Медвідю відбулася нарада із сільськими, селищними та міським головами.
Розглянули питання виконання Державного завдання щодо призову на строкову військову службу та реформування системи надання населенню житлових субсидій.

IMG_5389Новопризначений військовий комісар Рахівського району Микола Сойма, проінформував присутніх про показники щодо призову до Збройних сил України та наголосив на окремих недоліках у роботі органів місцевого самоврядування та інспекторів військово-облікових столів.

Загалом, протягом квітня-травня до війська відправлять 60 військовозобов’язаних.

На думку Миколи Сойми, не у всіх населених пунктах робота по призову іде належним чином.

Найбільш низькі результати як по призову, так і по мобілізації у Верхньому та Середньому Водяному, Водиці та Білій Церкві.

IMG_5390Наголосив військовий комісар і на тому, що призовники не будуть задіяні у проведенні антитерористичної операції. Службу вони проходитимуть у військових частинах, котрі знаходяться за межами зони бойових дій.

- Враховуючи важливість соціальної підтримки сімей в умовах підвищення цін на газ і тарифів на електроенергію та теплопостачання, 28 лютого Урядом країни прийнято Постанову № 106, якою з 01 травня значно спрощується порядок отримання субсидій, - зазначив т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Згідно Постанови скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, в тому числі наявність автівок, житлових будинків, здачі квартири чи будинку в оренду, наявність працездатних осіб у складі родини та ряд інших. Обмеження діє тільки стосовно здійснення дорогої покупки на суму понад 50 тис. грн., проінформувала присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк.

Надаватиметься така субсидія на 12 місяців, а не на опалювальний сезон, як це було раніше. Ще однією новацією є те, що скасовується необхідність повторного звернення до управління соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін.

Остання зміна сторінки: 02-04-2015 16:16