Рятувальники продовжують навчати правилам пожежної безпеки

100_551024 березня на території Рахівського району відбулося пожежно-профілактичне відпрацювання – у смт Великий Бичків

Метою подібних заходів є якомога ширше інформування населення щодо правил пожежної безпеки з тим, аби в подальшому зменшити кількість випадків виникнення загорань у краї.

Фото0260Насамперед Рахівські рятувальники відвідали обійстя мешканців Великого Бичкова відповідно, особливу увагу звернувши на господарства багатодітних сімей, самотніх пенсіонерів та неблагонадійних осіб. Громадянам розповіли про основні загрози весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Окремо фахівці ДСНС наголосили на забороні спалювання сміття, опалого листя й сухої трави, що може призвести до руйнування будівель і навіть загибелі людей, а також нагадали правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та підозрілих знахідок тощо. Кожному власнику оселі фахівці вручили пам’ятки безпеки, покликані підвищити обізнаність людей з правилами безпечної життєдіяльності.

Працівники ДСНС відвідали також міську лікарню та дитячий садок, де провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед відвідувачів. Подібні відпрацювання будуть проводитися в усіх населених пунктах Рахівського району для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, а також уникнення травмування та загибелі людей на них.

Остання зміна сторінки: 26-03-2015 10:35