Питання висловлені в Діловому стосувалися охорони здоров'я

У вівторок, 10 березня, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь та голова районної ради Михайло Фірка здійснили виїзний прийом громадян в одному із населених пунктів району, а саме селі Ділове.

Порушені в ході розмови з громадянами питання стосувалися в основному галузі охорони здоров’я. Наразі, у сільській амбулаторії відсутній постійний лікар, що спричиняє масу незручностей для хворих. Висловлювали також прохання посприяти у забезпеченні медикаментами для пільгової категорії населення. Мешканець села також звернувся по допомогу щодо призначення пенсії.

Віктор Медвідь та Михайло Фірка також відвідали Діловецький садочок. Обговорили можливість та механізми переходу закдаду на енергоефективні засоби опалення.

Керівники району поставили питання висловлені на особистому прийомі на контроль.

Остання зміна сторінки: 11-03-2015 13:32