Понад 270 тисяч гривень матеріальної допомоги виділили учасникам АТО та їх родинам

З метою поліпшення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції та їх сімей, сімей загиблих в ході проведення антитерористичної операції, які проживають на території району, за рахунок районної програми ,,Турбота” на 2014 та 2015 роки вже виплачено одноразової матеріальної допомоги на суму 278 тис. грн.

До райдержадміністрації для отримання одноразової допомоги звернулося 177 осіб, які були мобілізовані до Збройних сил України та брали участь в проведенні АТО і члени їх сімей. Зокрема, у 2014 році звернулись 117 осіб, у 2015 – 60.

Трьом сім’ям військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО виплачено по 20 000 грн.

За інформацією Держземагенства у Рахівському районі, станом на березень 2015 року реалізувати своє право на отримання земельної ділянки вирішили 51 учасник АТО, в тому числі члени родини загиблих військовослужбовців. Про виділення земельних ділянок в межах населеного пункту звернулись 15 осіб. 31 заявник забажав отримати земельну ділянку за межами населеного пункту для ведення індивідуального садівництва, 1 – для особистого селянського господарства. Ще 4 заяви надійшли на адресу Чорнотисянської сільської ради.

На сьогоднішній день відділом ДЗК зареєстровано для учасників АТО 20 земельних ділянок. Проводиться робота і щодо підбору земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Це території Білинської сільської ради (полонина Перелісок), Чорнотисянська сільська рада (полонина Довга), Костилівська сільська рада (полонина Берлибашка). Розглядається можливість виділення земельних ділянок із земель Великобичківської селищної ради, Чорнотисянської сільської ради та Рахівської міської ради.

Остання зміна сторінки: 11-03-2015 14:08