Милі жінки!

6341379Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Ви надихаєте нас на боротьбу, задля кращого майбутнього країни та наших родин. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Бажаю Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Зі святом Весни Вас!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                                 Михайло Фірка