Інвентаризація захисних споруд на завершальному етапі

Сьогодні, при т.в.о. голови райдержадміністрації Віктору Медвідю відбулося засідання інвентаризаційної комісії споруд цивільного захисту.

Участь у нараді прийняли голова районної ради Михайло Фірка, заступник голови РДА Віктор Турок, начальник Рахівського районний відділу ДСНС Укарїни у Закарпатській області Олександр Тушер, балансоутримувачі захисних об’єктів та керівники зацікавлених організацій.

IMG_5083За інформацією в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Віталія Булеци, в Рахівському районі нараховуються 34 протирадіаційні укриття. Дані укриття призначені для захисту осіб, що укриваються, від впливу іонізуючого випромінювання при радіоактивному забрудненні місцевості і допускають безперервне перебування у них розрахункової кількості осіб, що укриваються – до двох діб. Станом на сьогодні, здійснено інвентаризацію 18 споруд, 3 – не відповідають вимогам, тому списані. На даний час, інвентаризаційні заходи тривають, але вже до 01 березня будуть завершені.

- Наразі, під час здійснення комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту виявлено ряд основних порушень, а саме: занедбаність, несправність або відсутність каналізації та освітлення, відсутність первинних засобів пожежогасіння та ряд інших, - проінформував присутніх провідний фахівець районного відділу ДСНС Укарїни у Закарпатській області Василь Шустур. - Одночасно хочеться наголосити, що захисні споруди повинні приводитись у готовність до прийому осіб, що укриваються, у термін, який не перевищує 12 годин.

,,Наша робота спрямована на те, щоб жителі Рахівщини знали, де вони можуть сховатися у разі виникнення надзвичайної ситуації. Тому, ми це робимо не на папері. Я, і Олександр Васильович, обов’язково відвідаємо всі об’єкти. Ті, що не відповідають вимогам – будуть викреслені з переліку. Не потрібно залишати їх для галочки”, - зазначив Віктор Медвідь.

Враховуючи вищенаведене, відповідно до чинного законодавства, керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та господарювання, на балансі яких знаходяться захисні споруди, повинні забезпечити їх належний технічний стан і готовність до укриття населення.

Остання зміна сторінки: 23-02-2015 17:28