В Рахові вшанували пам’ять загиблих героїв Революції Гідності

20 лютого у місті Рахів відбулося вшанування пам’яті загиблих героїв - Небесної Сотні.

Розпочались урочистості з поминальної ходи, яка закінчилась на головній площі міста.

В ході взяли участь школярі, які тримали в руках портрети всіх загиблих на Майдані. Попереду колони несли велику свічку. Крім школярів, до ходи приєднались працівники райдержадміністрації, районної ради, установ, організацій, підприємств району, а також активна громадськість.

Учасники мітингу-реквієму приносили лампадки та квіти.

На площі перед Будинком культури зібралось кілька сотень жителів Рахівщини.

Пам’ятні слова виголосили керівники району та учасники Майдану.

- Минуло більше року від початку протестів і уже, мабуть, ні в кого немає сумнівів, хто насправді герої. Небесна Сотня. Ті, хто віддали життя за кожного з нас. З цими смертями слова ,,Слава Україні! Героям Слава!” - це і віддання шани найкращим, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх в цій країні, - звернувся до присутніх т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Згадали і про земляків-героїв: Михайла Марфіча, Олексія Калинюка, Василя Мартинюка, які загинули виконуючи військовий обов’язок в зоні АТО.

Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про загиблих героїв Небесної Сотні та співвітчизників, які віддали своє життя за свободу.

Перед присутніми виступив Закарпатський академічний заслужений народний хор. Рівно о 18.30 Рахів приєднався до всеукраїнського передзвону.

Священнослужителі різних конфесій провели за загиблими героями молебень.

Остання зміна сторінки: 23-02-2015 14:05