Рахівські волонтери повернулися із зони АТО

Рахівські волонтери цього тижня відвідали бійців у Краматорську, Артемівську та інших місцях дислокації 128-ї бригади.

Участь у поїздці взяли заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок, волонтер Сніжана Тулик та отець Володимир Проданець.

Бійцям активісти передали продукти, теплі речі та зібрані кошти. Також за допомогою небайдужих закарпатців придбали і віддали бійцям термобілизну, 51 маскхалат, 3 маскувальні сітки та підстилки. Долучились до збору допомоги і громади церков Рахівщини, Діловецька ЗОШ, Лужанська та Верхньоводянська сільські ради, Квасівська амбулаторія. Працівники рахівської податкової інспекції придбали генератор, бензопилу та теплі шкарпетки.

Наразі волонтери оголосили про черговий збір допомоги для бійців, котрі вийшли з Дебальцівського котла і вже наступного тижня повернуться до зони АТО.

Остання зміна сторінки: 19-02-2015 18:35