Керівники району відвідали прикордонну службу

Вчора відбулася робоча зустріч т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Медвідя і голови районної ради Михайла Фірки з керівником відділу прикордонної служби ,,Ділове” майором Станіславом Штрімайтіс.

Обговорили питання взаємодії органу державної влади з прикордонним відділом щодо забезпечення безпеки державного кордону та фінансування заходів необхідних для створення умов функціонування застави, в період військової агресії Росії та бандформувань ДНР і ЛНР.

- Наразі, для покращення роботи прикордонників, є необхідність переходу на велосипедне патрулювання, - зазначив Станіслав Штрімайтіс.

Питання щодо фінансування відділу прикордонної служби ,,Ділове” буде розглянуто на засіданні районної ради після подання відповідних пропозицій.

Т.в.о голови Рахівської райадміністрації висловив упевненість, що прикордонники й надалі виконуватимуть свій обов’язок, служачи інтересам держави та її громадян, в нелегкий для країни час.

Остання зміна сторінки: 19-02-2015 17:05