Відзначили чергову річницю виводу військ з Афганістану

У суботу, 14 лютого, в Рахові вшанували учасників бойових дій на території інших держав, 26-ти річчя з дня виводу військ СРСР з Афганістану та поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.

IMG_4929У церемонії покладання квітів взяли участь т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, голова районної ради Михайло Фірка, керівники міста, районного військового комісаріату, представники ветеранської організації, ветерани Афганістану, родини загиблих воїнів та громадськість.

- Сьогодні, відзначаючи чергову річницю виводу військ з Афганістану, ми не можемо не згадати і про тих, хто боронить нашу державу на сході та тих, хто віддав своє життя за єдину Україну. І пам’ятаймо: війна не закінчується доти, поки кожному, хто воював і воює, хто став невинною жертвою війни, не буде віддано належної честі і шани, - звернувся до присутніх Віктор Медвідь.

IMG_4945Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Ветеранам Афганістану вручили почесні грамоти райдержадміністрації та райради, міської ради та районного військового комісаріату.

Отець Василій відправив поминальну панахиду.

Остання зміна сторінки: 16-02-2015 12:06