За знищення ворожої техніки передбачено винагороду

cinЗ метою інформування громадян повідомляємо, що відповідно до постанови КМ України № 24 від 31.01.2015 року «Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичної операції»   військовослужбовці, що приймають участь в АТО будуть отримувати грошову винагороду за безпосередню участь в бойових діях та зокрема - за знищення ворожої техніки.

Постанова передбачає наступні виплати:

- в двократному розмірі грошове забезпечення військовослужбовців, які приймають безпосередньо участь в АТО, військових конфліктах ;

- в трикратному розмірі грошове забезпечення військовослужбовцям, які приймають безпосередню участь в бойових діях з моменту оголошення військового стану;

-   1000 грн., за кожну добу безпосередньої участі військовослужбовця в бойових діях;

Крім цього, передбачена окрема винагорода за знищення ворожої військової техніки.

Зокрема за знищення:

-   автомобіля, винагорода складатиме 10 мінімальних заробітних плат (з/п), - 12 тис. грн.

-   танку - 40 мінімальних з/п - 48 тис. грн.;

-   реактивної системи залпового вогню - 50 мінімальних з/п, - 60 тис. грн.;

-   бойового літака - 100 мінімальних з/п, - 121 тис. грн., та інші виплати.

Рахівський районний військовий комісаріат

Остання зміна сторінки: 13-02-2015 18:56