Арсеній Яценюк доручив розібратися з незаконними перевірками підприємців на місцях

defaultНа розширеному засіданні Уряду України в середу, 11 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до керівників ОДА взяти під контроль питання незаконних перевірок малих і середніх підприємств, а МВС України – порушувати справи за скаргами щодо незаконних перевірок. Він наголосив на випадках невиконання на місцях ухваленого Парламентом закону щодо заборони на проведення перевірок для суб'єктів малого і середнього бізнесу: «За законом перевірки малого бізнесу заборонені протягом двох років, для всіх суб'єктів підприємницької діяльності - в першій половині поточного року». «Мова йде про безпринципність, хамство і невиконання на місцях закону щодо заборони перевірок», - наголосив Арсеній Яценюк. Глава Уряду звернувся до керівників обласних державних адміністрацій взяти це питання під контроль. Арсеній Яценюк також звернувся до підприємців: «Вони (перевіряючі) не приходять покращити економіку країни, вони за хабарем приходять. Женіть їх в шию». До Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Прем’єр-міністр звернувся порушувати справи за скаргами щодо незаконних перевірок: «У вас є гарячі лінії по обласних управліннях внутрішніх справ. Тільки скарга – порушувати справу». Розширене засідання Уряду України проходить за участі Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, голів обласних державних адміністрацій.

Остання зміна сторінки: 11-02-2015 17:21