В районі триває робота з підбору земельних ділянок учасникам АТО

6 лютого в райдержадміністрації відбулася нарада при т.в.о. голові РДА Віктору Медвідю із сільськими, селищними, міським головами та землевпорядниками рад.

Окрім представників органів місцевого самоврядування, участь в нараді взяли голова районної ради Михайло Фірка, заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок, районний військовий комісар Іван Боклах, начальник відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Вікторія Васильовка, IMG_4900начальник реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції Андрій Делятинчук, начальник управління Держземагентства у Рахівському районі Юрій Дзядів, заступник начальника управління Держземагентства у Рахівському районі Тетяна Думин, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Ігнатюк.

- 5 лютого при голові облдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення інвентаризації об’єктів цивільного захисту на території області, - повідомив т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, - завдання району - провести заходи з інвентаризації об’єктів. Тому, просимо ради сприяти у здійсненні заходів з вирішення даного питання.

Також керівник району проінформував присутніх про те, що шляхом розподілу залишку, дофінансують органи місцевого самоврядування, а саме в частині оплати праці. Головам виконкомів сільських, селищних, міської рад запропоновано надати пропозиції до фінансового управління райдержадміністрації щодо виділення коштів.

Про активізацію робіт щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення приватної власності для товарного сільськогосподарського виробництва та завершення робіт з оформлення права власності на земельні ділянки взамін сертифікатів на право на земельну частку інформував Юрій Дзядів. Також, він довів до відома присутніх інформацію про підбір земельних ділянок для учасників АТО.

По Рахівському району, проведено підбір земельних ділянок сільськогосподарського призначення, за межами населених пунктів, виділення яких передбачено учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО. Це території: Білинської сільської ради (полонина Перелісок), Чорнотисянської сільської ради (полонина Довга) та Костилівської (полонина Берлибашка).

Станом на сьогодні, геодезичні роботи для виготовлення відповідної документації управлінням Держземагентства у районі та підрядними сертифікованими організаціями проводяться безкоштовно. Для отримання земельної ділянки необхідно тільки надати документ, що посвідчує особу – учасника АТО. Незмінною є норма, щодо отримання земельної ділянки громадянином України, одноразово.

Тетяна Думин, повідомила про збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом викупу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна та підбір вільних земельних ділянок для продажу їх на земельних торгах.

Військовий комісар Іван Боклах, інформував про стан виконання заходів першого етапу чергової хвилі часткової мобілізації у районі та звернувся до сільських, селищних, міського голів щодо активізації роботи з питання оповіщення військовозобов’язаних.

Начальник реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції, ознайомив присутніх з новаціями у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно, зокрема, про порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь підвів підсумки наради та закликав до повної взаємодії і співпраці виконавчих комітетів сільських, селищних, міської рад, керівників підприємств, організацій, установ району та райдержадміністрації щодо сприяння у вирішенні тих чи інших питань, надання всебічної допомоги та підтримки учасникам АТО та їх сім’ям.

Остання зміна сторінки: 09-02-2015 14:09