Запрошуємо дітей області подати заявки на Всеукраїнську премію «Диво-Дитина»

200Премія «Диво-дитина» є публічною, відкритою та суспільно корисною. Відзнаку запроваджено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, схильність до науки, спорту чи музики і можуть здивувати по-справжньому.

Засновником, організатором та власником Авторського права на вручення Всеукраїнської премії «ДИВО-ДИТИНА» є ТОВ «Премія «Диво-Дитина»

Для здобуття премії запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Премія вручається в кількох номінаціях: «Найрозумніша дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Для здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» Вам необхідно:

– заповнити анкету учасника;

– підготувати пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, відео, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати до 15 березня 2015 року на адресу огранізатора: ТОВ «Премія «Диво-Дитина» 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

З питань спонсорства та меценатства просимо звертатися до оргкомітету премії за адресою:м. Київ, вул. Фрунзе, 160. Тел. 490 92 63.

Анкета учасника премії «Диво-дитина».

Детально ознайомитися з умовами участі, характеристикою номінацій та порядком проведення можна тут: http://divo-dutuna.com/pro-premiiu

Остання зміна сторінки: 07-02-2015 01:04