Формується новий склад громадської ради при Рахівській РДА

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 688 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996”, 14 січня 2015 року прийнято розпорядження т.в.о. голови райдержадміністрації ,,Про припинення діяльності громадської ради при Рахівській районній державній адміністрації”.

Законом передбачено формування нового складу громадської ради, до якої входитимуть представники інститутів громадянського суспільства району.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Рахівській районній державній адміністрації відбудуться 03 березня. Підготовка та проведення установчих зборів покладається на ініціативну групу.

Новий склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявлять про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

До участі запрошуються всі, кому не байдужа подальша доля району та майбутнє країни. Для того, щоб долучитися до роботи установчих зборів необхідно подати відповідну заяву та матеріали до відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням та за номером телефону (03132) 2 51 57.

Відділ зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації

та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 31-01-2015 17:43