В районі проводять інвентаризацію захисних споруд

29 січня при заступнику голови райдержадміністрації Віктору Туроку відбулася нарада про здійснення інвентаризаційних заходів захисних споруд району.

Вчора, під керівництвом заступник голови облдержадміністрації Михайла Рівіса аналогічне питання про проведення в області планової технічної інвентаризації захисних споруд обговорили на засіданні територіальної інвентаризаційної комісії.

На території Рахівського району розташовані 34 захисні споруди цивільного захисту. На 8-ми об’єктах проведена технічна інвентаризація, що становить 23,5 %. Протягом 2014 року здійснено перевірку споруд цивільного захисту, на які заведено відповідні справи. Рахівським РВ УДСНС України у Закарпатській області разом із сектором з питань цивільного захисту райдержадміністрації систематично проводиться робота щодо покращення стану проведення технічної інвентаризації захисних споруд та утримання їх у належному стані, повідомив начальник місцевого відділення УДСНС Олександр Тушер.

- Основне завдання, яке покладено перед адміністрацією – привести споруди у готовність, зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок. - Необхідно протягом тижня укласти договори з БТІ на проведення технічної інвентаризації захисних споруд, з подальшим внесенням об’єктів у базу даних Реєстраційної служби.

Проблемними питаннями під час проведення інвентаризації є відсутність коштів на інвентаризаційні заходи. Оплата послуг за державні об’єкти здійснюється за державні кошти, об’єкти комунальної власності – органами місцевого самоврядування, а інвентаризація споруд, які знаходяться у власності фізичних та юридичних осіб здійснюється за їх власні кошти.

Начальник районного відділення УДСНС Олександр Тушер, повідомив присутніх і про відповідальність за відмову у приведенні до відповідності споруд цивільного захисту будь-якого виду власності.

Остання зміна сторінки: 30-01-2015 09:48