Відбудеться Перша Всеукраїнська туристична ярмарка ,,У гості до українців”

UPq1RCqf8J28-29 березня 2015 року у м. Київ відбудеться Перша Всеукраїнська туристична ярмарка ,,У гості до українців”.

Мета заходу - стимулювання розвитку внутрішнього туризму в Україні через якісне та масштабне представлення туристичного потенціалу регіонів з урахуванням їх специфіки, культури, особливостей, природного багатства та іншого надбання.

Ініціатор заходу - Всеукраїнський громадський проект ,,Відкрий Україну через позитив” та інформаційний портал ,,Добрі новини з України”.

Організатори заходу - громадські активісти, журналісти (блогери), туроператори та турагенти (локального та національного рівня) з внутрішнього (в'їзного) туризму за підтримки органів місцевої влади.

Зацікавлених суб’єктів туристичної галузі району (міста) просимо звертатися в управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації м. Рахів, вул. Миру, каб № 43, тел. (03132) 2-56-44.

Остання зміна сторінки: 28-01-2015 11:56