Шановні мешканці Рахівщини! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності!

sob7_thumbУкраїнці щороку 22 січня святкують День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо зараз, що Україна не розділена, а єдина держава і ми - єдині!

Сьогодні Україна – знову повинна боронитися від зовнішньої агресії. І в такий важкий час, серед нас повинно панувати взаєморозуміння та єдність.

Ми маємо бути свідомі того, що успіх побудови міцної соборної, демократичної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях. Нехай воля і любов до рідного краю об’єднають нас. Адже лише в єдності і злагоді можна досягти споконвічної мети українців – побудови незалежної, соборної та демократичної України.

Нехай відчуття єдності, як громадян однієї країни, допомагає нам будувати та боронити свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар.

Бо тільки в єдності наша сила і наше майбутнє!

Зі святом Вас!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка