Понад 6 млн. грн. «спрощенці» Рахівщини сплатили у 2014 році

173149Наразі єдиний податок сплачують понад 1,4 тисячі підприємців Рахівщини. Станом на 1 січня  2015 року на 1 групі платників «єдиного» податку зареєстровано 192 фізичні особи - підприємців, на 2 групі - 1001 особа, на 3 групі – 209 осіб.

Протягом 2014 року від рахівських спрощенців-підприємців бюджет отримав понад    6 млн. грн. Темп росту надходжень по єдиному податку порівняно з аналогічним періодом 2014 року складає 18%. Тільки за грудень поточного року місцеві бюджети району вже отримали понад 360 тис. грн. єдиного податку.

Зазначені дані свідчать, що  модель спрощеної системи оподаткування сприяє пожвавленню малого та середнього бізнесу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо подати відповідні документи державному реєстратору. Крім того, відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна». Такі спрощення дозволяють суттєво скоротити документообіг і час бізнесменів.

Водночас, нагадуємо: платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст.295 ПКУ), платників єдиного податку третьої та п’ятої груп - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний ) квартал (відповідно до п.295.3 ст. 295 ПКУ).

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 22-01-2015 12:02